Altec Retro Transportfiets 28 inch Heren 53 Mat Zwart
Oorspronkelijke prijs was: € 549,00.€ 492,00Huidige prijs is: € 492,00.
De Altec Retro transportfiets is een lichte en onderhoudsvriendelijke fiets met aluminium frame, 3 versnellingen en voordrager.
100 op voorraad
IDEAL in 3 delen betalen mogelijkAltec Retro transportfiets – licht en onderhoudsvriendelijk
De Altec Retro transportfiets is een luxe transportfiets die comfort en gebruiksgemak combineert. Dankzij het aluminium frame is deze fiets lichter dan standaard transportfietsen en volledig roestvrij.
Dit maakt de fiets ideaal voor dagelijks gebruik, ook wanneer deze regelmatig buiten staat.
Waarom kiezen voor de Altec Retro transportfiets
- Aluminium frame voor lager gewicht en roestbestendigheid
- Shimano Nexus 3 versnellingen voor comfortabel schakelen
- Voordrager geschikt tot 25 kg
- Rollerbrake remmen voor onderhoudsarme remprestaties
- Dubbele standaard voor stabiel parkeren
- Stuurslot voor extra veiligheid bij belading
De combinatie van een voordrager, dubbele standaard en stuurslot zorgt voor maximale stabiliteit. Hierdoor blijft de fiets stevig staan, zelfs wanneer er bagage op de drager ligt.
De Shimano Nexus 3 versnellingen maken het mogelijk om soepel te schakelen bij tegenwind of bruggen. Dit zorgt voor extra comfort tijdens dagelijkse ritten.
De rollerbrake remmen zijn duurzaam en betrouwbaar, en vragen weinig onderhoud. Hierdoor is de Altec Retro een praktische keuze voor dagelijks gebruik zonder gedoe.
Bekijk de Altec Retro transportfiets en kies voor een lichte en comfortabele fiets met extra gebruiksgemak.
| Kenmerk | Details |
|---|---|
| Merk | Altec |
| Model | Retro |
| Type fiets | Transportfiets |
| Wielmaat | 28 inch |
| Framemaat | 53 cm |
| Frame | Aluminium |
| Versnellingen | Shimano Nexus 3 |
| Remmen | Rollerbrakes |
| Voorvork | Vast / niet verend |
| Kettingkast | Gesloten |
| Verlichting | Batterij voor en achter |
| Slot | AXA Solid Plus ART** |
| Standaard | Dubbele standaard |
| Stuurvergrendeling | Ja |
| Voordrager | Ja (tot 25 kg) |
| Reflectie banden | Ja |
| Gewicht | 25 kg |
| Kleur | Mat zwart |
Andere suggesties…
-
Aanbieding!

Wheelerz Herenfiets 6 Versnellingen 28 inch | City Bike – Grijs, 49 cm
Oorspronkelijke prijs was: € 279,00.€ 249,00Huidige prijs is: € 249,00. -
Aanbieding!

Altec Retro Transportfiets 28 inch Heren 57 Mat Zwart
Oorspronkelijke prijs was: € 549,00.€ 492,00Huidige prijs is: € 492,00. -
Aanbieding!

Altec Dutch 28inch Transportfiets N-3 Heren 57cm Mat Zwart
Oorspronkelijke prijs was: € 425,00.€ 369,00Huidige prijs is: € 369,00. -
Aanbieding!

Wheelerz Herenfiets 6 Versnellingen 28 inch | City Bike
Oorspronkelijke prijs was: € 279,00.€ 249,00Huidige prijs is: € 249,00.




Betaal in 3 delen via iDEAL











